به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «مقتدی صدر» رهبر جریان صدر عراق به «سرایا السلام» (نیروهای تحت امرش) دستور داد فورا برای حمایت از بارگاه امامزاده سید محمد (ع) فرزند امام هادی (ع) خود را به شهر «بلد» صلاح‌الدین برسانند. بر اساس گزارش «سومریه»، در بیانیه مقتدا صدر آمده است: پس از آنکه برخی بیگانگان […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «مقتدی صدر» رهبر جریان صدر عراق به «سرایا السلام» (نیروهای تحت امرش) دستور داد فورا برای حمایت از بارگاه امامزاده سید محمد (ع) فرزند امام هادی (ع) خود را به شهر «بلد» صلاح‌الدین برسانند.

بر اساس گزارش «سومریه»، در بیانیه مقتدا صدر آمده است: پس از آنکه برخی بیگانگان (لعنهم الله) مرتکب یک جنایت تروریستی دیگر علیه مقدسات ما در شهر بلد شدند و مرقد سیدمحمد (ع) را هدف قرار دادند و با توجه به اینکه اوضاغ امنیتی بدتر از قبل شده، بر سرایا السلام است که به این مکان مقدس برود و با هماهنگی با نیروهای امنیتی به دفاع از آن بپردازد.

صدر، در ادامه از نیروهای تحت امرش درخواست کرد با هیچ کسی درگیری نشوند و افزود: هدف اول سرایاالسلام حمایت از مقدسات و جان ملت بی‌گناه و مظلوم عراق است.

در حمله خمپاره‌ای و نیز سه عملیات انتحاری تروریست‌ها به مرقد یاد شده در بامداد امروز (جمعه) 35 عراقی شهید و 45 نفردیگر زخمی شدند.

انتهای پیام/م

http://fna.ir/GYS0CE

Source Article from http://www.farsnews.com/13950418000175
دستور «مقتدی صدر» به نیروهایش برای حمایت فوری از بارگاه فرزند امام هادی(ع)
http://www.farsnews.com/13950418000175
http://farsnews.com/rss.php
Fars News Agency
Fars News Agency (FNA) RSS service
http://www.farsnews.com/shares/img/PLogo.jpg

تاریخ انتشار مطلب:2016/07/08 - 10:30